آدرس: بلوار مرزداران، جنب خیابان ایثار، پلاک 152، واحد 4
تلفن تماس: 44232124-021

درباره ما

آمبولانس عبدی > درباره ما
    آمبولانس عبدی در سال های فعالیت خود افتخار داشته خدمات شایان توجهی به بیماران و سالمندان ، همایش ها وبحران کشور خدمات به هموطنان عزیز ارائه نمایید. این مرکز با پرسنل مجرب فوریتهای پزشکی با ، سرعت عمل، مدیریت بیماران، در تمامی شرایط بهترین سرویس جابجایی بیمار را در رزومه خود ثبت نموده است .ناوگان این مجموعه با استاندارد کشور ومورد تایید وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در طی این سالهای توانسته است برند خود را در پایتخت معرفی نمایید .حال با گذشت بیش از ۲۰ سال سابقه در امر ترانسفر بیمار در سطح کشور رتبه A را به خود اختصاص داده است .
    این مرکز با کادر مجرب از تکنسینهای فوریتهای پزشکی آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز سرویسهای نقل وانتقال بیماران را درسطح کشور با کوتاهترین زمان انجام دهد. ما همیشه درکنار شما هستیم.
    در راستای بهبود خدمات رسانی و نقل انتقال بیماران در سطح کشور ، مرکز آمبولانس خصوصی عبدی در سال ۱۳۷۸ درقالب واحد آمبولانس خصوصی عبدی تاسیس وشروع به فعالیت نمود. این مرکز با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی با ۲۰ سال سابقه درخشان در ترانسفر بیماران واستانداردهای روز در خدمت هموطنان گرامی میباشد. آمبولانس های مراقبتهای ویژه یا در اصطلاح پزشکی واحدهای سیار ICU و CCU آمبولانسهای هستند که به کلیه تجهیزات مورد نیاز بیماران بدحال مجهز میباشند واین امکان را بما میدهند که با برخوردداری از کادر مجرب وبا تجربه بتوانیم بیماران بد حال که به دلایل مختلف در وضعیت ناپایدار بسر میبرند را در سطح شهر و یا کشور جابجا نماییم. انتخاب خودروها بر اساس استاندارد‌ها کشورها انجام شده است و دراین میان، مجهزترین وجدیدترین گزینه ها درنظر گرفته شده اند. برای تامین وانتخاب تجهیزات داخلی آمبولانسها علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی را نیز لحاظ شده است. ارایه خدمات آمبولانس به بیمارستان های دولتی وخصوصی .جابجایی بیماران با آمبولانس های استاندارد کشور .استقرار آمبولانس ، پزشک ، پرستار و ارایه خدمات فوریت در پروژه ها ، تاسیسات وپالایشگاه ها .پوشش مسابقات ورزشی ، المپیاد دانشجویان .آمادگی عقد قرارداد با مراکز جراحی ، کلینیک ها ودرمانگاهها . سرویس وجابجایی بیماران اعصاب و روان